Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

اخبار

مضرات نوشیدن آب سرد

عود مجدد زخم معده قطعاً فعالیت شما را مختل خواهد کرد. به همین دلیل افراد مبتلا به این بیماری باید در انتخاب مواد غذایی یا نوشیدنی ها بسیار مراقب باشند تا علائم دوباره ظاهر نشوند.....................................

یکشنبه 11 خرداد ماه 1399 ادامه مطلب
نوشیدنی سالم با دانه چیا

بحثی وجود ندارد که بذرهای چیا برای سلامتی شما مفید هستند. گنجینه ای از اسیدهای چرب امگا 3 ، که به سختی از طریق گیاهان جذب می شود ، این دانه های ریز نیز حاوی فیبر ، پروتئین و کلسیم هستند.

شنبه 10 خرداد ماه 1399 ادامه مطلب
تاثیر نوشیدن آب بر روی پوست

این روزها بسیاری از مردم، از کارشناسان راجع به فواید آب برای پوست می پرسند و برایشان سوال است که خوردن آب چه تاثیری بر روی پوست آنها می گذارد. در واقع همان .....................................................................

سه شنبه 16 اردیبهشت ماه 1399 ادامه مطلب
آب معدنی در مقابل آب معمولی

همه موجودات زنده برای زنده ماندن به آب احتیاج دارند. آب نه تنها باعث بهتر شدن عملکرد دستگاه های بدن می شود، بلکه مواد مغذی حیاتی را نیز فراهم می کند که بدن به خودی خود تولید نمی کند.

یکشنبه 7 اردیبهشت ماه 1399 ادامه مطلب
آب معدنی طبیعی | بلومر | بدون نیترات

نیترات ترکیبی است که به طور طبیعی هنگام ترکیب نیتروژن با اکسیژن یا ازن تشکیل می شود. نیتروژن برای همه موجودات زنده ضروری است ، اما مقادیر بالای نیترات موجود در آب آشامیدنی می تواند برای سلامتی خطرناک باشد ، به خصوص برای نوزادان و زنان باردار.

سه شنبه 17 دی ماه 1398 ادامه مطلب
کیفیت آب را چگونه تشخیص دهیم؟

درخواست برای آب با کیفیت بالا از دوران باستان وجود داشته و در دنیای کنونی این درخواست، به تنظیم استانداردهای ویژه برای سنجش درباره کیفیت آب منجر شده است. نشان‌گرهای کیفیت آب آشامیدنی را می‌توان بدین شرح طبقه‌بندی کرد:

چهارشنبه 11 دی ماه 1398 ادامه مطلب
کمبود آب در بدن چه زمانی اتفاق می افتد؟

کمبود آب بدن هنگامی اتفاق می افتد که بدن بیش از یک مقدار مایعات از دست بدهد. هنگامی که میزان آب طبیعی بدن کاهش می یابد ، تعادل مواد معدنی (نمک و قند) را در بدن شما برهم می زد ، این امر بر نحوه عملکردبدن تأثیر می گذارد.

سه شنبه 10 دی ماه 1398 ادامه مطلب
آیا آب معدنی بهتر از آب معمولی است و فواید آن چیست؟

آب معدنی برخلاف آب آشامیدنی از مخازن زیرزمینی تامین می شود و تحت پردازش های شیمیایی قرار نمی گیرد. همانطور که از این نام پیداست ، آب معدنی حاوی مقادیر زیادی مواد معدنی به ویژه منیزیم ، کلسیم و سدیم است. اما آیا آب معدنی بهتر از آب معمولی است و فواید آن چیست؟

شنبه 7 دی ماه 1398 ادامه مطلب
طرز تهیه دمنوش زنجبیل با آب معدنی

راه های بسیاری برای استفاده بهینه از بیشترین خواص زنجبیل وجود دارد، شما می توانید تکه های زمینی زنجبیل را به وعده های غذایی برای درمان سرفه یا علائم آنفلوانزا اضافه کنید ؛ با این حال، دمنوش یکی از موثرترین راه های به دست آوردن بیشترین مزایای زنجبیل است.

چهارشنبه 20 آذر ماه 1398 ادامه مطلب
چگونه آب‌درمانی کنیم؟

آب‌درمانی روشی اثبات شده برای درمان اختلالات بدن، اختلالات قاعدگی و ناراحتی‌های مزمن چشمی است. همچنین، بعد از دنبال کردن آب‌درمانی شما در تمام طول روز احساس سرزندگی و سلامتی خواهید داشت. ۱. بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب و قبل از مسواک زدن، چهار مرتبه حدود ۱۶۰ میلی‌لیتر آب بنوشید و بعد از آن به مدت ۴۵ دقیقه چیزی نخورید.

دوشنبه 25 شهریور ماه 1398 ادامه مطلب
ویژگیهای آب سالم چیست ؟

آب سالم به آبی گفته می شود که آلودگی های میکروبی نداشته باشد ، بی بو باشد و رنگ خاصی نداشته باشد . همچنین مواد سمی داخل ان نباشد . آب سالم باید ظاهرش زلال باشد و مواد معدنی به میزان مجاز در ان باشد . تامین آب سالم از ابتدایی ترین و در عین حال اساسی ترین گام هایی است که به طور کلی برای تامین حداقل بهداشت باید برداشته شود .

یکشنبه 24 شهریور ماه 1398 ادامه مطلب
اولین  قبلی  1  2  3  4  بعدی  آخرین